Zwroty i reklamacje

 

Odstąpienie od umowy

Jeśli jesteś konsumentem przysługuje Ci prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość. Możesz tego dokonać składając oświadczenie o odstąpieniu od umowy np. poprzez wiadomość e-mail przesłaną na nasz adres kontakt@akb-poland.com.

Zwracany towar należy do nas odesłać niezwłocznie na adres: AKB-POLAND "Zwrot", al. Sikorskiego 9A, 02-758 Warszawa -  nie później niż w terminie 14 dni od dnia odstąpienia od umowy.

Od umowy możesz odstąpić w terminie 14 dni.

Bieg czternastodniowego terminu opisanego powyżej rozpoczyna się od objęcia rzeczy w posiadanie przez Ciebie lub wskazaną przez Ciebie osobę trzecią inną niż przewoźnik.

Dla zachowania tego terminu wystarczy wysłać oświadczenie przed jego upływem.

Dokonane przez Ciebie płatności, w tym koszty dostarczenia (wg. regulaminu) zwrócimy Ci niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od otrzymania oświadczenia od odstąpienia od umowy. Możemy jednak wstrzymać zwrot płatności do momentu otrzymania z powrotem zwracanych produktów lub przesłania potwierdzenia nadania zwrotu.

Pamiętaj, że prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi m.in. w odniesieniu do umowy w której przedmiotem umowy jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana wg. specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb,

Szczegółowe informacje na temat odstąpienia od umowy znajdziesz w naszym regulaminie (link dostępny w stopce strony).

UWAGA

Maseczki jako środek ochrony osobistej są towarami higienicznymi, które zgodnie z art. 38 pkt. 5 ustawy o prawach konsumenckich nie podlegają zwrotowi, zwroty ich na tej podstawie nie będą przyjmowane, prosimy o przemyślane zakupy.

Art. 38. Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta: Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu

 

Reklamacja

W przypadku stwierdzenia niezgodności towaru z opisem/zamówienie masz prawo zareklamować go w naszej firmie. Reklamację najlepiej złożyć na adres mailowy kontakt@akb-poland.com. Reklamowany towar należy odesłać (jeżeli serwisant nie stwierdzi inaczej) na adres: AKB-POLAND "Reklamacja", al. Sikorskiego 9A, 02-758 Warszawa. Zgłoszenie reklamacyjne zostanie rozpatrzone bezzwłocznie po jego otrzymaniu, jednak nie dłużej niż w terminie 14 dni od daty jego wpłynięcia.

Szczegółowe informacje na temat reklamacji znajdzie w naszym regulaminie (link dostępny w stopce strony).

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl